"Knihomola to do knihkupectví táhne stejnou silou jako alkoholika do baru."

nové knihy duben

10. dubna 2016 v 14:46 | Medvědářka

Apokalypsa

od: Mario Giordano

Řím. Vzpoura ve Věčném městě. Papež Jan Pavel III. abdikuje a beze stopy zmizí. Nikdo neví, kde se nachází, ani zda je naživu. Současně jsou bestiálně vražděni jeho nejbližší důvěrníci. Zatímco se chystá konkláve, jež má zvolit novou hlavu církve, vatikánský reportér Petr Adam se vydává hledat zmizelého papeže. Stopa vede k mysterióznímu řádu, jenž po staletí v ilegalitě bojuje proti církvi a jeho stoupenci se opírají o středověké proroctví. Nadchází čas Apokalypsy? A přinese naplnění věčného snu lidstva, nebo zánik světa?

Apokalypsa II

od: Mario Giordano

Pokračování 1. dílu Apokalypsa
Novinář Petr Adam se probouzí v Dómu v Kolíně nad Rýnem - a nevzpomíná si, co se dělo v posledních dnech. Kolem něho se zvedá dlažba jako při zemětřesení, lidé začínají hořet. Započal čas Apokalypsy? Dokonce i papež Petr II., se zdá být posedlý démonem a pro odvrácení osudové hrozby nedělá nic.
Poslední nadějí pro svět je záhadné tetování, které se náhle objevilo na Adamově těle. Jsou to pradávné kresby a symboly ukazující cestu k největším mystériím dějin lidstva. K původu zla

Kočičí omalovánky Antistresové

Krásné, hravé, dovádivé i líné kreslené kočky… Tyto stránky jsou jich plné. Kniha přináší největší výběr kreativního vybarvování pro všechny milovníky koček. Nemusíte být umělcem a nemusíte mít speciální talent pro malování. Nepotřebujete ani drahé vybavení; jediné co potřebujete, jsou pastelky nebo barevné fixy. Tato kniha je dobrá pro hodiny zábavného vybarvování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 10. dubna 2016 v 15:12 | Reagovat

Pořád nad Apokalypsou váhám. Prý je konec u druhého dílu otevřený a třetí u nás asi zatím nevyšel, že? Ale ta cena v LK je tak lákavá :)

2 Brumla Brumla | 10. dubna 2016 v 16:16 | Reagovat

Ano je pravda,že mě taky zlákala cena z LK a o tom,že je tam otevřený konec jsem se dozvěděla až ze skupiny Čteme, co nás baví, ale i tak mě to moc neodradilo, abych si to časem nepřečetla. Navíc knihy mají moc krásnou obálku. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama